Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Buggy Organizer Star Deep Green

LÄSSIG Buggy Organizer Star Deep Green

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • LÄSSIG Buggy Organizer Diamond Navy
  • LÄSSIG Casual Organizér na kočárek Shark ocean
  • LÄSSIG Casual Organizér na kořárek Wildlife Birdie
  • LÄSSIG Casual Organizér na kočárek Crocodile granny

644 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A121750

LÄSSIG Buggy Organizer Star Deep Green
OrganizÚry na kočárek jsou novÚ. Malá taška, která se upevnÝ přÝmo na kočárek a takÚ tam zůstane pro uchovánÝ nápojů a maličkostÝ. Dobře uživatelná a dostatečná, když miminka vyrostla a jsou z nich malÚ děti. NovÚ Buggy Organizer jsou ideálnÝ doplněk k barevnřm Buggy Bags nebo novÚ kolekci Casual Diamond.

Včetně háčků na golfovř kočárek

Příslušenství

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LÄSSIG Buggy Organizer Star Deep Green
644 Kč