Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Casual Fan Shopper ash

LÄSSIG Casual Fan Shopper ash

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • LÄSSIG Casual Fan Shopper rumba rouge
  • LÄSSIG Casual Fan Shopper tarragon

527 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A126716

LÄSSIG Casual Fan Shopper ash
MódnÝ LÄSSIG Shopper je dobře použÝvá a současně je hezkř. Má dostatek mÝsta na nákupy ve městě, ale posloužÝ i při vycházce na dětskÚ hřiště. Opticky upoutá dÝky svěžÝm barvám a srnčÝmu designu a navÝc má velkou nosnost. Taška unese až 10 kg a o pohodlnÚ nošenÝ se postará ramennÝ popruh.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LÄSSIG Casual Fan Shopper ash
527 Kč