LÄSSIG Casual Nappy Bag na pleny ash/viola

LÄSSIG Casual Nappy Bag na pleny ash/viola

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

254 Kč
212 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 42 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A040677

LÄSSIG Casual Nappy Bag na pleny ash/viola
CASUAL NAPPA BAG

Značková kvalita od LÄSSIG

Moderní a praktická zároveň - prostorná přihrádka na pleny.
Rozmery: 27 x 0,5 x 16,5 inchesMaterial: 100% PolyesterHmotnost 0.05 lbs

Příslušenství

Cena
817 Kč
Cena
246 Kč
Cena
635 Kč
Cena
199 Kč

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Casual Nappy Bag na pleny ash/viola
254 Kč
212 Kč