Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Cuddly Toy CAT růžová

LÄSSIG Cuddly Toy CAT růžová

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

525 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A041024

LÄSSIG Cuddly Toy CAT růžová
TOY MOUSE

Značková kvalita od LÄSSIG

Organic Cotton
Všechny hračky od značky LÄSSIG jsou speciálně vyrobenÚ pro děti a jejich potřeby. Proto Vás všechny plyšovÚ hračky přesvědčÝ nejen svřm modernÝm, dětskřm designem, ale takÚ bezpečnostÝ a opakovanřm použitÝm vysoce kvalitnÝch látek. Vzhledem ke skutečnosti, že všechny použitÚ materiály neobsahujÝ žádnř PVC, nikl, kadmium, azobarviva či ftaláty. VnějšÝ materiál vřrobků je z biologickÚ bavlny, vnitřek zase z recyklovanÚho polyesteru. Pro děti od 0 měsÝců. Tyto hračky 4Kids od Lässig podstupujÝ pravidelnou kontrolu vykonávanou nezávislřmi testovacÝmi orgány. Všechny použitÚ materiály a barvy odpovÝdajÝ evropskř normám pro bezpečnost hraček.
MalÚ plyšáky na doma nebo na cesty. Vyrobeny z vysoce kvalitnÝch a důkladně odskúmanřch materiálů, tÝm umožnujÝ tyto měkkř plyšáky bezstarostnÚ mazlenÝ a tulenÝ při každÚ přÝležitosti. Životnost při vřrobě produktů z tohoto sortimentu je takÚ tÚma jakož i dětskř design. VnějšÝ materiál vřrobků je z biologickÚ bavlny, vnitřek z recyklovanÚho polyesteru. Vyhovuje bezpečnostnÝm normám EN 71-1, -2, -3 & -9. VhodnÚ pro děti do 3 let. Tyto hračky 4Kids od Lässig podstupujÝ pravidelnou kontrolu vykonávanou nezávislřmi testovacÝmi orgány. Všechny použitÚ materiály a barvy odpovÝdajÝ evropskř normám pro bezpečnost hraček.
VarovánÝ:
ProsÝm odstrante a zlikvidujte všechny obaly a spojovacÝ dÝly i etikety před prvnÝm použitÝm. Před prvnÝm použitÝm plyšáky vyberte. ProsÝm, ponechte si toto upozorněnÝ a adresu pro jakÚkoliv možnÚ otázky.
Detaily:
• velikost: cca 30x20 cm
• jemnř materiál
• dětskř design
• s přednÝ kapsou

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LÄSSIG Cuddly Toy CAT růžová
525 Kč