Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Cuddly Toy MOUSE béžová
Momentálně vyprodáno

LÄSSIG Cuddly Toy MOUSE béžová

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
513 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A041026

LÄSSIG Cuddly Toy MOUSE béžová
TOY MOUSE

Značková kvalita od LÄSSIG

Organic Cotton
Všechny hračky od značky LÄSSIG jsou speciálně vyrobené pro děti a jejich potřeby. Proto Vás všechny plyšové hračky přesvědčí nejen svým moderním, dětským designem, ale také bezpečností a opakovaným použitím vysoce kvalitních látek. Vzhledem ke skutečnosti, že všechny použité materiály neobsahují žádný PVC, nikl, kadmium, azobarviva či ftaláty. Vnější materiál výrobků je z biologické bavlny, vnitřek zase z recyklovaného polyesteru. Pro děti od 0 měsíců. Tyto hračky 4Kids od Lässig podstupují pravidelnou kontrolu vykonávanou nezávislými testovacími orgány. Všechny použité materiály a barvy odpovídají evropský normám pro bezpečnost hraček.
Malé plyšáky na doma nebo na cesty. Vyrobeny z vysoce kvalitních a důkladně odskúmaných materiálů, tím umožňují tyto měkký plyšáky bezstarostné mazlení a tulení při každé příležitosti. Životnost při výrobě produktů z tohoto sortimentu je také téma jakož i dětský design. Vnější materiál výrobků je z biologické bavlny, vnitřek z recyklovaného polyesteru. Vyhovuje bezpečnostním normám EN 71-1, -2, -3 & -9. Vhodné pro děti do 3 let. Tyto hračky 4Kids od Lässig podstupují pravidelnou kontrolu vykonávanou nezávislými testovacími orgány. Všechny použité materiály a barvy odpovídají evropský normám pro bezpečnost hraček.
Varování:
Prosím odstraňte a zlikvidujte všechny obaly a spojovací díly i etikety před prvním použitím. Před prvním použitím plyšáky vyberte. Prosím, ponechte si toto upozornění a adresu pro jakékoliv možné otázky.
Detaily:
• velikost: cca 30x20 cm
• jemný materiál
• dětský design
• s přední kapsou

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.