Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Girls PlavacÝ plenka jolly dots

LÄSSIG Girls PlavacÝ plenka jolly dots

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 354 Kč
273 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 81 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A14789600000005

LÄSSIG Girls PlavacÝ plenka jolly dots
S Lässig se jÝt koupat.
Integrovaná, patentovaná plavacÝ plenka se vyznačuje novodobřm systÚmem podšÝvky a vložky, kterÚ absorbujÝ vlhkost. Ten uzavÝrá vlhkost do podšÝvky a velkoplošně ji odvádÝ ven, aby dětská pokožka zůstala pokud možno suchá. Nejen velmi kvalitnÝ materiály zajištujÝ přÝjemnř pocit při nošenÝ. TakÚ bezešvÚ zpracovánÝ i ideálnÝ padnutÝ znamenajÝ nejvyššÝ komfort. Móda k vodě má navÝc UV ochranu 50 , aby tak chránila dětskou pokožku.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LÄSSIG Girls PlavacÝ plenka jolly dots
MOC¹ 354 Kč
273 Kč