Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Goldlabel Document Pouch Metallic Frosty

LÄSSIG Goldlabel Document Pouch Metallic Frosty

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 9 kusy k dispozici!

694 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A121882

LÄSSIG Goldlabel Document Pouch Metallic Frosty
Pouzdro na dokumenty pro maminky z kvalitních materiálů, které jsou vodoodpudivé. Sem se vejdou mateřské pasy, obrázky z ultrazvuku a kreditní karty. Doba těhotenství je krásná a náročná, proto si můžete vybrat poudro různých barev s různými vzory, které se perfektně hodí k Vaši tašce. Místo na peníze. Potřeba pro všechno....

• Rozměry: 24 x 3 x 17 cm
• Materiál: 100% polyester
• Hmotnost: 0,24 kg

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Goldlabel Document Pouch Metallic Frosty
694 Kč