Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Green Label  - Taška na rameno, Black melange-ocean

LÄSSIG Green Label - Taška na rameno, Black melange-ocean

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

559 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A065966

LÄSSIG Green Label - Taška na rameno, Black melange-ocean
Taška na rameno

• Materiál: 100 % recyklovatelný polyester
• Rozměr: 40-15-90 cm


Udělejme svět zelenější!

Tato taška nechává růst stromy...a z mnoha stromů je celý les!

Příslušenství

Cena
675 Kč
Cena
519 Kč
Cena
545 Kč
Cena
681 Kč
Cena
175 Kč

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Green Label - Taška na rameno, Black melange-ocean
559 Kč