Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Hrací deka Lela - light pink
Momentálně vyprodáno

LÄSSIG Hrací deka Lela - light pink

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.090 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A090886

LÄSSIG Hrací deka Lela - light pink
Hrací deka

Značková kvalita od LÄSSIG

--- Design: Lela light blue ---

Jmenuji se Lela Lässig a jsem koloušek, jak je vidět. I když jsem ještě velmi malý, skáču už poli, loukami a běhám jako o závod s malými zajíčky. Když jsem unavený, spím v mechu. Sluníčko mi vyhřívá srst a já sním o skvělých dobrodružstvích.

Rozměry ca.: 120 x 120cm
Materiál: 100% bavlna

Výbava:
• čtyřvrstvý mul
• velmi měkká
• extra velká
• předepraná
• vhodná na přikrytí se, na mazlení, lezení, hraní a do dětského kočárku
• ideální na cestování

Příslušenství

Cena
331 Kč
Cena
328 Kč
Cena
178 Kč
Cena
408 Kč
Cena
409 Kč
Cena
125 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.