Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Plážová taška Splash & Fun Dots Aqua
Momentálně vyprodáno

LÄSSIG Plážová taška Splash & Fun Dots Aqua

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
545 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A156762

LÄSSIG Plážová taška Splash & Fun Dots Aqua
Malá zázrační kapsa s velkým efektem. Pokud při teplotě 30 stupňů chcete mít osvěžení po ruce, obal na láhev je připraven. Ale kam pak s ručníkem, plavky, opalovacím krémem a nápoji? S praktickou Splash & Fun Beach Shopper plážovou taškou - žádný problém. Prostorná plážová taška je velmi lehká, má dostatek prostoru pro drobnosti a má ještě jedno překvapení. Kromě toho, že je pytlík na láhev unvnitř Beach Shopperu dobře uložen, udržuje svými izolačními vlastnostmi i v horkém léte studenou teplotu nápoje v láhvi. Je-li limonáda pak vypitá, lze Beach Shopper následně srolovat a zastrčit úhledně znovu do pytlíku na láhve. Moderní 2 v -1 plážová taška pro perfektní léto.

Příslušenství: včetně izolačního pytlíku na láhve.

Rozměry:
  • Pytlík: 10 x 21 cm
  • Taška bez uší 39 x 41,5 x 20 cm
  • Taška s ušima 39 x 41,5 x 44 cm

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.