Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Přebalovací taška Glam Signature Bag Accessories blue surf

LÄSSIG Přebalovací taška Glam Signature Bag Accessories blue surf

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!
  • LÄSSIG Přebalovací taška Glam Signature Bag Accessories aqua
  • LÄSSIG Přebalovací taška Glam Signature Bag Accessories sandshell
  • LÄSSIG Přebalovací taška Glam Signature Bag Accessories popcorn
  • LÄSSIG Přebalovací taška Glam Signature Bag Accessories black

MOC¹ 817 Kč
720 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 97 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A155399

LÄSSIG Přebalovací taška Glam Signature Bag Accessories blue surf
Přebalovací potřeby jsou vhodným doplnkem ke Glam Signature Bag. Doplnky tvoří přebalovací podložka, termo obal na lahvičku a připevnění na kočárek.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Přebalovací taška Glam Signature Bag Accessories blue surf
MOC¹ 817 Kč
720 Kč