Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG přebalovací taška Shoulder Bag Glam black

LÄSSIG přebalovací taška Shoulder Bag Glam black

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!
  • LÄSSIG Shoulder Bag Glam choco

2.159 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A029105

LÄSSIG přebalovací taška Shoulder Bag Glam black

Přebalovací taška Shoulder Bag Glam
Rozměry: 42x16x28 cm
Materiál: 100% polyester
Hmotnost: 1,28 kg
Výbava:
dvě velké hlavní přihrádky, přebalovací podložka, izolovaný Bottle Holder, kapsa na maličkosti, přihrádka, připevnění na kočár, přidavný popruh a další detaily

Příslušenství

Cena
390 Kč
Cena
328 Kč
Cena
736 Kč
Cena
165 Kč

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG přebalovací taška Shoulder Bag Glam black
2.159 Kč