Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Přebalovací taška Vintage Little One & Me Backpack big grey

LÄSSIG Přebalovací taška Vintage Little One & Me Backpack big grey

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

MOC¹ 2.726 Kč
2.455 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 271 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A155229

LÄSSIG Přebalovací taška Vintage Little One & Me Backpack big grey
Partnerský vzhled pro rodiče a dítě. Sportovní batohy z Canvas s velmi kvalitními ozdobami z napodobeniny kůže, nejsou jen k dostání pro maminku a tatínka ale i v miniaturní verzi pro děti. Přebalovací batoh má rozsáhlé příslušenství stejně jako přebalovací tašky. Součástí je mj. vodu odpuzující přebalovací podložka, termo obal na lahev, taštička na drobnosti, držák na skleničku, přihrádka na vlhčené ubrousky a vodu odpuzující přihrádka na vlhké věci. Malý batoh má v hlavní přihrádce místo na svačinovou dózu a v postranních kapsách se dá nosit pití nebo sluneční lotion. Uvnitř je kapsa na potřebné věci a karabinka pro upevnění předmětu pro štěstí. Jako všechny tašky pro děti má tento batoh zezadu jmenovku.

Příslušenství

Cena
260 Kč

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Přebalovací taška Vintage Little One & Me Backpack big grey
MOC¹ 2.726 Kč
2.455 Kč