Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Přebalovací taškaGreen Label Shopper Ecoya anthracite/misty jade

LÄSSIG Přebalovací taškaGreen Label Shopper Ecoya anthracite/misty jade

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!
  • LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Shopper Ecoya anthracite/light grey
  • LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Shopper Ecoya anthracite/viola
  • LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Shopper Ecoya anthracite/blue mist
  • LÄSSIG Přebalovací taška Green Label Shopper Ecoya anthracite/dubarry

MOC¹ 681 Kč
550 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 131 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A153615

LÄSSIG Přebalovací taškaGreen Label Shopper Ecoya anthracite/misty jade
Nevsázíme jen na výrobu bez použití škodlivin, ale nově vsázíme i na recyklovatelné materiály při výrobě naší nové produkční řady "Green Label". Nová kolekce tašek, pod názvem Green Label, splnuje tyto dva požadavky, protože je vyrobena z nezávadných i rycyklovaných materiálů.

Oblíbená taška Lässig Shopper je vhodná na nákupy, na volnočasový výlet nebo jako sportovní taška.

• Svrchní materiál: 100% recyklovaný polyester
• Podšívka: 100% polyester
• Rozměry: 40-15-90 cm


Každá kapka se počítá! Za každou prodanou tašku Charity Shopper Ecoya darujeme na projekt na výstavbu studen v Űadu. Společně s Organisation Help se stará Lässig o to, aby bylo dlouhodobě zajištěno zásobování vodou pro lidi v regionu Kobe ve východním Űadu. Tašky jsou z recyklované, barvené látky Ecoya z udržitelných zdrojů.

Příslušenství

Cena
260 Kč

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Přebalovací taškaGreen Label Shopper Ecoya anthracite/misty jade
MOC¹ 681 Kč
550 Kč