Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG PřebalovacÝ taška Glam Signature Bag red

LÄSSIG PřebalovacÝ taška Glam Signature Bag red

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • LÄSSIG PřebalovacÝ taška Glam Signature Bag blue surf
  • LÄSSIG PředbalovacÝ taška Glam Signature Bag black
  • LÄSSIG PředbalovacÝ taška Signature Bag navy
  • LÄSSIG PřebalovacÝ taška Glam Signature Bag aqua

MOC¹ 2.181 Kč
1.999 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 182 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A153631

LÄSSIG PřebalovacÝ taška Glam Signature Bag red
Signature Bag je modernÝ taška, která nesmÝ žádnÚ mamince chybět. PřebalovacÝ podložka, izolačnÝ držáček na lahvičky a možnost připevněnÝ na kočárek je prislusenstvi, krere se musi dokupovat zvlast. DÝky přehlednÚ vnitřnÝ kapse je tato taška nejen pěkná, ale takÚ praktická. Taška nabÝzÝ dvě postrannÝ kapsy se sÝtkou a velkou kapsu na straně. IdeálnÝ pro vše, co na cestách potřebujete. Integrovanř kroužek na klÝče.

Příslušenství

Cena
260 Kč

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LÄSSIG PřebalovacÝ taška Glam Signature Bag red
MOC¹ 2.181 Kč
1.999 Kč