Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Předbalovací taška Signature Bag navy

LÄSSIG Předbalovací taška Signature Bag navy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • LÄSSIG Přebalovací taška Glam Signature Bag sandshell
  • LÄSSIG Předbalovací taška Glam Signature Bag black
  • LÄSSIG Přebalovací taška Glam Signature Bag popcorn

2.181 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A153629

LÄSSIG Předbalovací taška Signature Bag navy
Signature Bag je moderní taška, která nesmí žádné mamince chybět. Přebalovací podložka, izolační držáček na lahvičky a možnost připevnění na kočárek jsou prislusenstvi, ktere se musi dokupovat zvlast. Díky přehledné vnitřní kapse je tato taška nejen pěkná, ale také praktická. Taška nabízí dvě postranní kapsy se síťkou a velkou kapsu na straně. Ideální pro vše, co na cestách potřebujete. Integrovaný kroužek na klíče.

Příslušenství

Cena
272 Kč

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


LÄSSIG Předbalovací taška Signature Bag navy
2.181 Kč