Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Lässig School Set Dottie red

Lässig School Set Dottie red

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 4.908 Kč
4.359 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 549 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A140171

Lässig School Set Dottie red
Bud hvězda!

Ležérní tašky do školy s hvězdou spolu kombinují design, stabilitu a odolnost. Sportovní pytlík, pouzdro, kulaté pouzdro a peněženka na krk jsou k tomu ve stejném designu.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: LSCSET1119

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lässig

Kojenecké zboží Lässig – funkční a stálé

Funkčnost, kreativita a stálost - tyto askpekty jsou u Lässig psány velkými písmeny. Dle filozofie "Žij Lässig! Žij uvědoměle“ se firma inspiruje ulicemi a módnímy moly pro vytváření vhodných vzorů pro děti a skvělých designů pro rodiče. Přitom nepřichází zkrátka funkcionalita a užitečnost v každodenním životě. Tato funkcionalita se spojuje se stálostí u každého modelu. Lässig myslí při produkci na dnešek, zítřek a pozítřek a zcela se zříká použití látek škodících životnímu prostředí.


Lässig School Set Dottie red
MOC¹ 4.908 Kč
4.359 Kč