Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LÄSSIG Twister Baby multifunkčnÝ šátek stripe navy

LÄSSIG Twister Baby multifunkčnÝ šátek stripe navy

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 14 kusy k dispozici!
  • LÄSSIG Twister Baby multifunkční šátek Bavarien
  • Lässig Twister multifunkčnÝ šátek s proužky brightblue
  • LŽSSIG Twister Baby Multifunkční šátek, Tractor

269 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A024128

LÄSSIG Twister Baby multifunkčnÝ šátek stripe navy
strong> TWISTER KIDS

Značková kvalita od LÄSSIG FASHION

Pro stylovÚ děti!

Ahojte piráti! Tato Twister šátek nabÝzÝ všestrannÚ použitÝ. Jako napřÝklad šátek na hlavu, na krk nebo jako čelenka do vlasů. Fantazie nepozná hranic. Holky se obzlášt potěšÝ použÝt jako ozdobu do vlasů na cop nebo jako čelenku, čÝmž se mrknutÝm ruky tato šátek dokáže proměnit. RůznÚ motivy jako barevně proužkovaná, s motivem šachovnice nebo květovanÚ a samozřejmě v různřch velikostech. Milovnice zvÝřat okouzlÝ cválajÝcÝ koně či muchomůrky v dÝvčÝm stylu a chlapců zase krokodřli nebo orel s roztaženřmi křÝdly.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LÄSSIG Twister Baby multifunkčnÝ šátek stripe navy
269 Kč