Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LANSINOH Stavící se vidlička - oranžov

LANSINOH Stavící se vidlička - oranžov

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

127 Kč
106 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 21 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A078969

LANSINOH Stavící se vidlička - oranžov
Stavící se vidlička LANSINOH mOmma

Bez ohledu na to, jak dítě odloží svůj příbor, ten se vždycky napřímí. To je nejen zábavné, ale udržuje ho v čistotě, protože nepřijde do kontaktu s povrchovými plochami. Velká zakulacená držátka jsou ergonomická, takže výborně padnou do malých dětských rukou a vyvíjí motorické schopnosti. Sametově hladký povrch a ohybatelná část do pusy nezraní dětskou pusinku.

Krytka zajistí hygienický převoz a když se nasadí na druhou stranu, slouží jako prodloužení držátka pro krmení.Tvary, barvy a pohyb povzbuzují dítě k samostatnému jídlu.

Neobsahuje bisphenol A.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LANSINOH Stavící se vidlička - oranžov
127 Kč
106 Kč