Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGLER „Auta“ Stolička
Momentálně vyprodáno

LEGLER „Auta“ Stolička

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
382 Kč
260 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 122 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A096018

LEGLER „Auta“ Stolička
„Auta“ Stolička
Číslo výrobku: 9197

Skvělý poluliční hrdinové na stoličce! Stolička s motivem aut je robustní a tvarově stabilní. Je tou správnou volbou pro malé rošťáky, kteří si chtějí jen tak v klidu posedět, nebo pro ty, co si chtějí sednou ke stolu. Stolička je vyrobena ze dřeva a má nosnost až 70 kg. Krom toho garantuje rychlé postavení, když je složená nezabírá moc místa, protože je složena do roviny. Znázorňuje hrdinu z filmu Auta - McQueen Lightning!

Podrobnosti:
• ca. 31 x 31 x 31 cm
• Materiál: Umělá hmota

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.