Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
LEGLER Kuchynka vše v jednom Deluxe

LEGLER Kuchynka vše v jednom Deluxe

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

3.273 Kč
2.438 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 835 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A096047

LEGLER Kuchynka vše v jednom Deluxe
Kuchynka "vše v jednom Deluxe"
Űíslo výrobku: 1155

Po výrobku "Kuchynka vše v jednom" přicházíme s další variantou! 8 barevných háčků a dva otočné koče se mohou doplnit ovocem a zeleninou z našeho sortimentu "potraviny" a i další doplnky kuchařek a kuchařů najdou v kuchynce dostatek místa. Sklopná stolní deska a různé plochy nabízejí dostatek místa pro prácí i na odkládání nádobí, či potravin. Knoflíky u sporáku se otáčejí a při otáčení cvakají. Trouba zavíratelná na magnet. Kohoutky lze otáčet. Tato netradiční a hezká hračka vyniká svým neopakovatelným designem a také úžasnou kombinací spektrálních barev.

Podrobnosti:
• Rozměr: ca. 75 x 35 x 87 cm
• Materiál: dřevo
• Od 3 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LEGLER Kuchynka vše v jednom Deluxe
3.273 Kč
2.438 Kč