Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGLER Pracovní kufr Deluxe
Momentálně vyprodáno

LEGLER Pracovní kufr Deluxe

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
955 Kč
700 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 255 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A087629

LEGLER Pracovní kufr Deluxe
Pracovní kufr Deluxe
Űíslo výrobku: 2241

Skvělý pracovní kufr: Dřevěný kufr se 48 díly pro malé domácí pracovníky! Tady najdeš mnohé nářadí, co potřebuješ na opravy - od pravítka po tužku, šroubováky, klíč, imbusový klíč až po kladívka, pilku a dláto. Každý výrobek v kufru má své místo a všechny díly jsou pevně přichyceni, tak při přenosu budou pěkně držet na svých místech. Pro malé pracovníky s kovem a dřevem je tento kufr nutností!

Podrobnosti:
• dřevo
• ca. 36 x 26 x 8 cm
• Od 8 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.