Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGLER VozÝk skládacÝ

LEGLER VozÝk skládacÝ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

4.309 Kč
3.523 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 786 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A087568

LEGLER VozÝk skládacÝ
VozÝk skládacÝ
ŰÝslo vřrobku: 8808

Skvělř průvodce pro rodinnř vřlet s dÝtětem nebo na nákup. Tento vozÝk je hit, protože složenř (ca. 54 x 20 x 75 cm) se vejde tÚměř do každÚho kufru! StabilnÝ rám z lakovanÚho kovu, odolnř nylon a přednÝ gumová kolečka otáčecÝ o 360° pro minimálnÝ obratnÝk dÝky tlaku prostřednictvÝm zasunovatelnÚ řÝdÝcÝ tyče. Ochrannř obal se zaklapávacÝm uzávěrem zabránÝ náhodnÚmu rozestavěnÝ a zepředu jsou navÝc 2 kapsy na maličkosti jako např. lahve na pitÝ. TakÚ přepravka na pitÝ se vejde do vozÝku. I ve složenÚm stavu se dá táhnout. XXL objem pro přepravu - nosnost až 90 kg.

Podrobnosti:
• kov
• V rozestavěnÚm stavu: ca. 93 x 51 x 57 cm / ve složenÚm stavu: ca. 54 x 20 x 75 cm

Pozor!
Zkontrolujte stav vozÝku před každřm použitÝm.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

LEGLER VozÝk skládacÝ
4.309 Kč
3.523 Kč