Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Architecture Flatiron Building 21023
Momentálně vyprodáno

LEGO® Architecture Flatiron Building 21023

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.112 Kč
974 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 138 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A133942

LEGO® Architecture Flatiron Building 21023
Nechte se inspirovat předními architekty a vytvořte si svůj vlastní unikátní design.

Postavte z kostiček LEGO® detailní model budovy Flatiron, jednoho z prvních a zároven nejpozoruhodnějších newyorských mrakodrapů. Budova, jejíž původní název zněl Fuller, se tyčí v jakémsi klínu, který svírá Broadway, Pátá Avenue a východní 22. ulice. Po svém dokončení v roce 1902 se tato budova s 22 patry stala jednou z nejvyšších budov ve městě. Střešní nástavba postavená o tři roky později budovu ještě o jedno patro navýšila. Přezdívka vytvořená místními obyvateli byla později oficiálně převzata. Budova Flatiron (Žehlička) je od té doby považována za národní a historickou památku. Tento složitý model přenáší do kostek LEGO jak vápencovou fasádu, tak i elegantní styl krásného umění tohoto mistrovského díla z ruky architekta Daniela Burnhama.


Detaily:
• Űíslo výrobku výrobce: 21023
• „Flatiron Building“
• Obsahuje jmenovku
• Brožurka s detaily (historie v angličtině) Brožurku v jiných jazycích si je možno stáhnout na LEGO.com/architecture
• Model je 15 cm vysoký, 8 cm široký a 11 cm hluboký
• Posbírejte si modely z řady "Památky"
• Tato série LEGO® Architecture je poctou světové architektury ve tvaru LEGO® kostiček a je směřována pro fanoušky designu, architektury a historie.
 • Věk: +12
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Lego

  LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

  Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?