Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Architecture - Fontána Di Trevi 21020
Momentálně vyprodáno

LEGO® Architecture - Fontána Di Trevi 21020

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.364 Kč
1.145 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 219 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A182937

LEGO® Architecture - Fontána Di Trevi 21020
Sestavte skutečně kultovní památku říma - Fontánu di Trevi!

Sestavte z LEGO® kostek podrobný model světově proslulé Fontana di Trevi. "Fontana di Trevi" začal stavět Nicola Salvi a jeho kamarád, Pietro Bracci ji dokončil. Práce trvala 30 let a byla dokončena v roce 1762, 11 let po Salviho smrti. Tato ohromující barokní památka vyřezaná z travertinu byla kulisou pro mnoho klasických filmů, včetně filmu La Dolce Vita od Federica Felliniho. Dnes o více než 250 let později, přitahuje 49 metrů široká památka tisíce návštěvníků do malého náměstí di Trevi. Tento rafinovaný model známé římské fontány obsahuje spoustu detailů, jako je fasáda paláce Poli, představení boha Oceánů, zdraví a plodnost. Modré kostičky LEGO® představují vodu. LEGO® Achitecture interpretace fontány di Trevi byla vytvořena umělcem Rok Žgalin společně s týmem LEGO® designerů.

  • Interpretace architektonické fontány.
  • Oblíbená brožurka popisuje důležité informace o architektuře a historii (jen v angličtině a italštině) Jiné jazyky je možné stáhnout na LEGO.com/architecture
  • Fontána je přes 14 cm vysoká, 20 cm široká a 14 cm hluboká
  • Posbírejte si modely z řady "Památky"
  • Tato série LEGO® Architecture je poctou světové architektury ve tvaru LEGO® kostiček a je směřována pro fanoušky designu, architektury a historie.
Podrobnosti:
  • Dílů: 731
  • Věk: od 12 let.
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?