Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Architecture Lincolnův památník 21022
Momentálně vyprodáno

LEGO® Architecture Lincolnův památník 21022

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 834 Kč
687 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 147 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A127359

LEGO® Architecture Lincolnův památník 21022
Postav z LEGO kostiček model Lincolnova památníku z LEGO® kostek!

Postav z LEGO kostiček model Lincolnova památníku z LEGO® kostek! Národní památník věnovaný 16. prezidentovi Spojených států, Abrahamu Lincolnovi. Architekt Henry Baconem jej navrhl tak, aby připomínal klasický řecký chrám. Památník byl oficiálně věnován americkému lidu při ceremoniálu konaném 30. května 1922, 57 let po Lincolnově smrti. Dodnes zůstává velkou turistickou atrakcí a je pro veřejnost otevřen 24 hodin denně. Stejně jako skutečná stavba ve Washingtonu D.C. obsahuje i tato detailně propracovaná sada LEGO 36 dórských sloupů symbolizujících všechny státy, které byly součástí USA v době Lincolnova úmrtí. Model z kostiček LEGO® je opatřen snímatelnou střechou, takže je možné podívat se na model sochy Abrahama Lincolna, slavné plastiky vytvořené Danielem Chesterem Frenchem, jenž této ikonické americké stavbě dominuje.

 • Broužurku s detaily najdeš v balení (jen v angličtině) Ostatní jazyky najdeš na LEGO.com/architecture heruntergeladen werden.)
 • Model je 6 cm vysoký, 12 cm široký a 9 cm hluboký.
 • Nasbírej všechny modely památek
 • Série LEGO® Architecture je vhodná pro milovníky historie


 • Detaily:
 • číslo výrobku.: 21022
 • Dílů: 274
 • Věk: +12
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Lego

  LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

  Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?