Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Architecture Lincolnův památnÝk 21022
Momentálně vyprodáno

LEGO® Architecture Lincolnův památnÝk 21022

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 834 Kč
687 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 147 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A127359

LEGO® Architecture Lincolnův památnÝk 21022
Postav z LEGO kostiček model Lincolnova památnÝku z LEGO® kostek!

Postav z LEGO kostiček model Lincolnova památnÝku z LEGO® kostek! NárodnÝ památnÝk věnovanř 16. prezidentovi Spojenřch států, Abrahamu Lincolnovi. Architekt Henry Baconem jej navrhl tak, aby připomÝnal klasickř řeckř chrám. PamátnÝk byl oficiálně věnován americkÚmu lidu při ceremoniálu konanÚm 30. května 1922, 57 let po Lincolnově smrti. Dodnes zůstává velkou turistickou atrakcÝ a je pro veřejnost otevřen 24 hodin denně. Stejně jako skutečná stavba ve Washingtonu D.C. obsahuje i tato detailně propracovaná sada LEGO 36 dórskřch sloupů symbolizujÝcÝch všechny státy, kterÚ byly součástÝ USA v době Lincolnova úmrtÝ. Model z kostiček LEGO® je opatřen snÝmatelnou střechou, takže je možnÚ podÝvat se na model sochy Abrahama Lincolna, slavnÚ plastiky vytvořenÚ Danielem Chesterem Frenchem, jenž tÚto ikonickÚ americkÚ stavbě dominuje.

 • Broužurku s detaily najdeš v balenÝ (jen v angličtině) OstatnÝ jazyky najdeš na LEGO.com/architecture heruntergeladen werden.)
 • Model je 6 cm vysokř, 12 cm širokř a 9 cm hlubokř.
 • NasbÝrej všechny modely památek
 • SÚrie LEGO® Architecture je vhodná pro milovnÝky historie


 • Detaily:
 • čÝslo vřrobku.: 21022
 • DÝlů: 274
 • Věk: 12
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Lego

  LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

  Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?