Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Architecture - Louvre 21024

LEGO® Architecture - Louvre 21024

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.637 Kč
1.350 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 287 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A182938

LEGO® Architecture - Louvre 21024
LEGO® Louvre objev svět architektury!

Postav z LEGO kostek model Louvru, největšího muzea umění na světě! Tato úžasná stavba umístěná v srdci Paříže na břehu Sieny. Je znám svou fascinující architekturou - najde se zde mix prvků renezance a moderny. Muzeum obsahuje více jak 35 000 uměleckých děl - kromě toho také Monu Lisu od Leonarda da Vinciho. Je to právě tento obraz, který ročně přiláká více jak 9 miliónů návštěvníků. Pravděpodobně byl Louvre založen v roce 1190 králem Philipem Augustem jako pevnost a sloužil k ochraně obyvatelů Paříže před útočníky z ciziny. Poté byl mnohokrát renovován. Výsledek je Louvre v dnešní, nám známé podobě. Tento podrobný LEGO model představuje významný Pavillon de I'Horloge a symbolickou, dříve kontroverzní, skleněnou pyramidu navrženou známým čínsko-americkým architektem I. M. Peiem

 • Interpretace Louvre jako pravý atchitektonický pomník
 • Se známým pavilonem a legendární pyramidou
 • Brožurka o historii, stavbě, s mnoha detaily - v jazyku anglickém a francouzském Brožurku v jiných jazycích si je možno stáhnout na LEGO.com/architecture
 • Posbírej všechny modely sady LEGO® Architecture
 • Tato série LEGO® Architecture je poctou světové architektury ve tvaru LEGO® kostiček a je směřována pro fanoušky designu, architektury a historie.
 • Model je 13 cm vysoký, 17 cm široký a 19 cm hluboký
Podrobnosti:
 • Dílů: 695
 • Věk: od 12 let.
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
785 Kč
Cena
697 Kč
Cena
697 Kč
Cena
1.160 Kč
Cena
1.160 Kč
Cena
2.249 Kč
Cena
938 Kč
Cena
695 Kč
Cena
915 Kč
Cena
1.605 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Architecture - Louvre 21024
MOC¹ 1.637 Kč
1.350 Kč