Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Architecture - The White House 21006
Momentálně vyprodáno

LEGO® Architecture - The White House 21006

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.500 Kč
1.290 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 210 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A182927

LEGO® Architecture - The White House 21006
Postav si státní dům dle USA.

Existuje jen málo staveb ve Spojených státech s historií a úctou jako m Bílý dům, od James Hobana Dne 16. července 1792, prezident George Washington vybral návrh od James Hoban za šesti soutěžních prací od renomovaných architektů. Tato šestipatrová pískovcová stavba měla budit respekt pro národ ze strany občanů a zahraničních návštěvníků. Výstavba proběhla v letech 1792 - 1800. Byla přestavěna panem Hobanem po požáru roku 1814. Model je 22 cm široký a na základně je vytištěný jméno stavby. Obsahuje v knížku s fakty o budově, její konstrukci a její historii.

  • Architektonická stavba bílého domu.
  • Kniha o faktech o budově je v ANGLIŰTINĚ.
  • Model je 10 cm vysoký, 22,4 cm široký a 14,4 cm hluboký
Podrobnosti:
  • Dílů: 516
  • Věk: od 12 let.
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?