Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Bionicle® - Kopaka a Melum - Kombi-Sada 71311

LEGO® Bionicle® - Kopaka a Melum - Kombi-Sada 71311

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

MOC¹ 682 Kč
622 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151591

LEGO® Bionicle® - Kopaka a Melum - Kombi-Sada 71311
Posilni Kopaku - Sjednotitele ledu pomocÝ Meluma - StvořenÝ z ledu a zÝskej skvělÚ schopnosti navÝc! Jejich sjednocenÝm vytvořÝš neporazitelnÚho Toa a vylepšÝš tak svÚ šance porazit zlÚho lovce Umaraka a jeho služebnÝky.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 71311
• DÝly: 171
• Věk: 8-14 let

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutÝ malřch částÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Bionicle® - Kopaka a Melum - Kombi-Sada 71311
MOC¹ 682 Kč
622 Kč