Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Bionicle® - Lewa - Sjednotitel džungle 71305

LEGO® Bionicle® - Lewa - Sjednotitel džungle 71305

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
386 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151584

LEGO® Bionicle® - Lewa - Sjednotitel džungle 71305
Prosekávej si cestu zarostlým lesem pomocí dvojitých ostrých křištálových čepelí. Vezmi si na sebe Masku sjednocení džungle a získáš živelnou moc navíc pro své dvojité ostré křištálové čepele! Najdi a ochoč si živelná stvoření žijící v rozvalinách chrámu Okota a stan se neporazitelným!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 71305
• Dílů: 79
• Věk: 7-14 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Bionicle® - Lewa - Sjednotitel džungle 71305
MOC¹ 409 Kč
386 Kč