Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Bionicle® - Lovec Umarak 71310

LEGO® Bionicle® - Lovec Umarak 71310

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 546 Kč
477 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 69 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151590

LEGO® Bionicle® - Lovec Umarak 71310
PronásledovánÝ může začÝt! Lovec Umarak vyslal svou armádu temnřch pastÝ, kterÚ lákajÝ živelná stvořenÝ do svřch spárů! PodařÝ se mu najÝt Zlatou masku kontroly a použÝt jejÝ sÝly ovládánÝ mysli k poraženÝ statečnřch Toa? StřÝlej otrávenÚ šÝpy z kostěnÚho loveckÚho luku! Lovec Umarak nenÝ podobnř žádnÚmu z nepřátel, kterřm Toa čelili před nÝm!

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 71310
• DÝlů: 172
• Věk: 8-14 let

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutÝ malřch částÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Bionicle® - Lovec Umarak 71310
MOC¹ 546 Kč
477 Kč