Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Bionicle® - Tahu - Sjednotitel ohně 71308

LEGO® Bionicle® - Tahu - Sjednotitel ohně 71308

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

737 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151588

LEGO® Bionicle® - Tahu - Sjednotitel ohně 71308
Vznětlivý Tahu - Sjednotitel ohně se brodí řekami tekoucí lávy. Rozpal se a najdi tajemná živeln stvoření - získej schopnost létání a spal své nepřátele ze vzduchu! Přelsti zlého lovce Umaraka a zachran obyvatele ostrova před nebezpečím.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 71308
• Dílů: 132
• Věk: 8-14 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Bionicle® - Tahu - Sjednotitel ohně 71308
737 Kč