Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis

LEGO® City - Únik v pneumatice 60126

LEGO® City - Únik v pneumatice 60126

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 4-6 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

MOC¹ 164 Kč
134 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 30 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151417

LEGO® City - Únik v pneumatice 60126
Hlídkuj na vodách LEGO® City na policejním vodním skútru! Odpověz na hlášení, že zločinec uniká s pádlem na pneumatice. Spěchej za ním a chyt ho, než se mu povede utéci. Potom mu nasad pouta a znovu ho zavři do jeho cely na vězenském ostrově. Pomoz udržet pořádek ve městě!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 60126
• Dílů: 47
• Věk: 5-12 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® City - Únik v pneumatice 60126
MOC¹ 164 Kč
134 Kč