Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® City - PolicejnÝ hlÝdková lod 60129

LEGO® City - PolicejnÝ hlÝdková lod 60129

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 14 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.091 Kč
983 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 108 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151425

LEGO® City - PolicejnÝ hlÝdková lod 60129
Zavři zločince do zadržovacÝ cely policejnÝ hlÝdkovÚ lodě a vydej se na plavbu k vězenskÚmu ostrovu, kde ho budeš moci vyhodit. Pozor! DalšÝ zločinec se k tobě přitáhl na boku a snažÝ se dostat vězně z jeho cely na svobodu pomocÝ kotvy únikovÚho člunu. Dokážeš jim zabránit v útěku a přivÚst je před soud?

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 60129
• DÝlů: 200
• Věk: 5-12 let

Pozor!
NevhodnÚ pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutÝ malřch částÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® City - PolicejnÝ hlÝdková lod 60129
MOC¹ 1.091 Kč
983 Kč