Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® City - Přívoz 60119

LEGO® City - Přívoz 60119

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 816 Kč
767 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A151620

LEGO® City - Přívoz 60119
Připrav se na další úžasný den v LEGO® City! Naskoč do auta a jeď k přístavu. Spusť bránu, najeď na přívoz. Potom pomoz kapitánovi vyplout. Zavolej a dohodni si svou další obchodní schůzku, zatímco přívoz přijíždí do přístavu. Potom zase z lodi sjeď a můžeš pokračovat, kam chceš!

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 60119
• Dílů: 301
• Věk: 6-12 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® City - Přívoz 60119
MOC¹ 816 Kč
767 Kč