LEGO® Classic - Podložka na stavění - šedá 10701

LEGO® Classic - Podložka na stavění - šedá 10701

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 15 kusy k dispozici!

MOC¹ 417 Kč
352 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 65 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A127338

LEGO® Classic - Podložka na stavění - šedá 10701
Tato podložka na stavění ti pomůže při tvém kreativním stavění s LEGO®!

Můžeš ji použít jako základ pro zahradu, zahradní kulisu nebo další tvé stavby. Skvělá ke stavění a hraní. Šedá podložka na stavění. Je 38 cm široká a 38 cm vysoká
• Super doplněk do tvé sbírky.

Detaily:
Číslo výrobku: 10701
• Díly: 1
• Věk: 4-99

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Classic - Podložka na stavění - šedá 10701
MOC¹ 417 Kč
352 Kč