Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Creator 10220 Volkswagen T1 Camper Van
Momentálně vyprodáno

LEGO® Creator 10220 Volkswagen T1 Camper Van

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
3.050 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A057005

LEGO® Creator 10220 Volkswagen T1 Camper Van
Volkswagen T1 Camper Van
LEGO® Creator
Űíslo výrobku: 10220

Cestujte zpět do roku 1962 a zažijte jízdu s nostalgickým flérem.

Tento autentický kempingový vůz je napodobeninou klasického kempovacího vozu Volkswagen z roku 1962. Každý kultový detail je obsažen! Přední část je vytvořena v grandiózním barevně odlišeném "V". Dalšími detaily jsou zaoblená střecha, okenní rámy, otvírací čelní sklo, otevírací dveře, výsuvná střecha s textilním závěsem, střešní nosič, na zadní straně otvory sání vzduchu a mnohé další. Neméně působivé jsou detaily uvnitř jako je vzduchem chlazený čtyřválcový VW motor, přední kabina vybavena lavicí, řadící pákou, přístrojovou deskou a klasickým kulatým tachometrem. V obytné části se nachází sklápěcí zadní sedadla, skládací jídelní stůl, skřín se zrcadlem a dokonce i obraz!

Podrobnosti:
• 11 oken, autentické kostkované textilní závěsy a postranní zrcátka
• Otevřením zadních dveří se odhalí detaily motoru
• Uvnitř jsou také zadní sedadla, která se dají přestavět na postel, tričko s nátiskem „Make LEGO® Models, Not War“ a police s květinou
• Model je 30 cm široký a 14 cm vysoký
• Věk: 16+

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?