Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Creator - ObčerstvenÝ na rohu 31050
Momentálně vyprodáno

LEGO® Creator - ObčerstvenÝ na rohu 31050

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 955 Kč
851 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 104 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151550

LEGO® Creator - ObčerstvenÝ na rohu 31050
Otevři si svÚ vlastnÝ občerstvenÝ společně s červeno-bÝlou pruhovanou markřzou, pestrobarevnou fasádou a skvělou cedulÝ obchodu se sendvičem. Připravuj sendviče v útulnÚ kuchyni. Potom otevři velkÚ okno pro podávánÝ jÝdel a přivÝtej hladovÚ zákaznÝky, kteřÝ se zastavÝ na jÝdlo v rušnÚ ulici s pouličnÝmi lampami a požárnÝm hydrantem. Jakmile bude čas na přestávku, vylez po schodech do přÝjemnÚho bytu v patře s pohodlnou židlÝ, lampou a s přÝstupem na balkón a na střešnÝ terasu. Tento model 3 v 1 LEGO® Creator se dá přestavět na malř městskř domek nebo na květinářstvÝ na hlavnÝ třÝdě.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 31050
• DÝlů: 467
• Věk: 8-12 let

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ zadušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?