Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Creator - PrůzkumnÝk oceánu 31045
Momentálně vyprodáno

LEGO® Creator - PrůzkumnÝk oceánu 31045

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 409 Kč
353 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 56 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151546

LEGO® Creator - PrůzkumnÝk oceánu 31045
Prozkoumej hloubky oceánu s touto skvělou sadou. Sada obsahuje lod v kombinaci tmavě modrÚ, červenÚ, bÝlÚ a šedÚ barvy, velkř kapitánskř můstek, navigačnÝ světla, radar, antÚny, komÝn a žlutou robotickou ponorku. Ovládej lodnÝ rameno a spust ponorku do moře. Potom se s nÝ ponoř a prozkoumávej! Když budeš cÝtit, že potřebuješ změnu, můžeš sadu přestavit na nákladnÝ letadlo nebo na velkou ponorku.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 31045
• DÝlů: 213
• Věk: 6-12 let

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?