Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Creator - Stíhačka Blue Power 31039

LEGO® Creator - Stíhačka Blue Power 31039

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.529 Kč
1.355 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 174 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137890

LEGO® Creator - Stíhačka Blue Power 31039
Prosvišti nad souší i vodou s LEGO® Creator stíhačkou Blue Power 3 v 1.

Prosvišti nad souší i vodou s LEGO® Creator stíhačkou Blue Power 3 v 1. Tento úžasný model je v tmavě modré, bílé a červené barvě a má vzrušující vybavení, včetně pohyblivých křídel, kormidel a klapek, zásuvného podvozku a snadno přístupného prostoru pro motor. Díky realistickým detailům, jako je dvojice vertikálních stabilizérů, velký barevný kokpit, půlkruhové přívody vzduchu, navigační světla a obrovský výfuk, je opravdová zábava si s tímto modelem hrát a stavět ho. Pokud se cítíš na novou výzvu, přestav stíhačku na suprovou, technicky vyspělou helikoptéru nebo na suprové aerodynamické vznášedlo se dvěma kokpity To vše z jedné sady kostek... tak tomu říkáme opravdové 3 v 1!

Stíhačka Blue power má vzrušující vybavení, včetně pohyblivých křídel, kormidel a klapek, zásuvného podvozku a snadno přístupného prostoru pro motor. Lze přestavit na vznášedlo nebo helikoptéru.

• má vzrušující vybavení, včetně pohyblivých křídel, kormidel a klapek, zásuvného podvozku a snadno přístupného prostoru pro motor, velký barevný kokpit, půlkruhové přívody vzduchu, navigační světla a obrovský výfuk
• Parádní modro-bílo-červený design.
• Do kokpitu se vejde jedna minifigurka (není součástí balení)
• prosvišti nad souší i vodou!
• Pohybliv křídla a kormidla
• Skvělá zabavá při stavění!
• Lze přestavit na vznášedlo nebo helikoptéru.
Modrá stíhačka je 13 cm vysoká, 38 cm dlouhá a 32 cm široká.
Vrtulník je přes 15 cm vysoký, 39 cm dlouhý a 16 cm široký
Vznášedlo je 9 cm vysoké, 28 cm dlouhé a 10 cm široké

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 31039
• Věk: 9-14 let

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Creator - Stíhačka Blue Power 31039
MOC¹ 1.529 Kč
1.355 Kč