Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Creator - Vrtulník se dvěma vrtulemi 31049

LEGO® Creator - Vrtulník se dvěma vrtulemi 31049

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 12 kusy k dispozici!

MOC¹ 818 Kč
735 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 83 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A177786

LEGO® Creator - Vrtulník se dvěma vrtulemi 31049
Roztoč dva rotory tohoto úžasného stroje a vzleť do oblak. Spusť naviják, zahákni pásovou sněžnou rolbu a doprav ji na její místo určení. Předváděj dokonalá přistání na sněhu a ledu díky skvělým ližinám, které helikoptéra má. LEGO® Creator vrtulník se dvěma vrtulemi 3 v 1 obsahuje technicky vyspělý design s kombinací světle modré a bílé barvy. Dá se přestavět na sněžný vůz s funkčním navijákem nebo na jednomotorové letadlo s otáčecí vrtulí.

  Podrobnosti:
 • Obsahuje dva funkční rotory, funkční naviják, matný kokpit, navigační světla, 2 motory, zadní podvozek a přistávací ližiny. Součástí je také pásová sněžná rolba.
 • Prohlédni si kombinaci světle modré a bílé barvy.Nakopni výkonné dvojité rotory, vyzvedni sněžnou rolbu a vydej se do výše položených míst!Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 8 do 12 let.Tato sada obsahuje více jak 300 dílků.Model 3 v 1: dá se přestavět na sněžný vůz nebo na jednomotorové letadlo.
 • Vrtulník se dvěma vrtulemi měří přes 12 cm na výšku, 33 cm na délku a 18 cm na šířku.
 • Sněžná rolba měří přes 3 cm na výšku, 10 cm na délku a 9 cm na šířku.
 • Sněžný vůz měří přes 6 cm na výšku, 22 cm na délku a 7 cm na šířku.
 • Jednomotorové letadlo měří přes 8 cm na výšku, 16 cm na délku a 19 cm na šířku
Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Creator - Vrtulník se dvěma vrtulemi 31049
MOC¹ 818 Kč
735 Kč