Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Disney Princess™ -  Podvodní zámek Ariely 41063
Momentálně vyprodáno

LEGO® Disney Princess™ - Podvodní zámek Ariely 41063

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.668 Kč
1.499 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 169 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A125891

LEGO® Disney Princess™ - Podvodní zámek Ariely 41063
Podvodní zámek Ariely
LEGO® Disney princezny™
Űíslo výrobku: 41063

Ponoř se rovnou do neuvěřitelného podmořského dobrodružství s Arielou, její sestrou Alanou a jejich kamarády Sebastiánem a Flounderem! Pomoz Ariele a Alaně s přípravou na koncert v jejich šatně s toaletním stolkem a pohovkou. Uspořádej se skupinou parádní vystoupení s hrou na piáno a rumba koule i s mikrofonem. Obdivuj Arielinu sbírku úlomků a předmětů z lidského světa v její tajné jeskyni. Zadováděj si ve vlnách s Flounderem a přátelským delfínem. Vychutnejte si s Ariele a jejími přáteli nějaké sladkosti. Večer si zkus protáhnout se skrz padací dveře a sjet po skluzavce rovnou do postele Ariely ve tvaru škeble To závisí jen a jen na tobě! Nejdřív se pobav při stavění Arielina podvodního paláce. Pak je čas na hraní! Obsahuje panenky Ariely a Alany, navíc kraba Sebastiána, rybku Floundera a delfína.

Podrobnosti:
• Dílů: 379
• Věk: 6 - 12

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými díly.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?