Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Disney Princezny™ - Nejlepší den v životě Lociky 41065

LEGO® Disney Princezny™ - Nejlepší den v životě Lociky 41065

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 682 Kč
615 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 67 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A177795

LEGO® Disney Princezny™ - Nejlepší den v životě Lociky 41065
Pobíhej svobodně s Locikou a jejím kamarádem koníkem Maximem a užij si tento speciální den! Bav se na houpačce, poprvé ponoř své nožky do vody a dotni se kouzelné květiny, která obnoví tvé schopnosti. Namaluj na plátno krásný obraz pomocí štětce, a potom pro Maxima utrhni jablko z blízkého stromu. Najdeš zde pro něj i vodu a slámu, které si může vychutnat, zatímco budeš připravovat jídlo v kuchyni ve věži. Jaký úžasný den! To je ale perný den!

  Podrobnosti:
 • Součástí sady je minifigurka-panenka: Locika, navíc kůň Maximus.
 • Obsahuje 2-patrovou princezninu věž s kuchyní, balkónem a úkrytem pro korunku, navíc funkční houpačka, plátno na malování a plakát HLEDANÝ s Flynnem Rychlíkem.
 • Mezi doplňky najdeš: kouzelnou květinu, korunku, štětec na malování, pánev, lahvičku s olejem na vaření, croissant, jablko, seno a kyblík s vodou.
 • Použij funkci houpání, která je umístěná v horní části houpačky, a užij si celý den plný zábavy.
 • Dej koni Maximovi trochu slámy a vody.
 • Uvař nějaké jídlo v kuchyni, kterou najdeš ve věži.
 • Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Princeznina věž měří přes 18 cm na výšku, 6 cm na šířku a 6 cm do hloubky.
 • Houpačka měří přes 8 cm na výšku, 11 cm na šířku a 3 cm do hloubky.
Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Disney Princezny™ - Nejlepší den v životě Lociky 41065
MOC¹ 682 Kč
615 Kč