Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Disney Princezny™ - Oslava na hradě Arendelle 41068

LEGO® Disney Princezny™ - Oslava na hradě Arendelle 41068

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 1.637 Kč
1.530 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A150826

LEGO® Disney Princezny™ - Oslava na hradě Arendelle 41068
Oslav Anniny narozeniny na hradě Arendelle

Pomoz Else a Olafovi připravit venkovní nádvoří na Anninu oslavu Ale dávej pozor, ať se malí sněhuláčci nedostanou ke sladkostem! Je čas vzbudit Annu a hledat její narozeninové dárky, které jsou ukryté po celém hradě. Jaké dárky dostane? Připrav se u zkrášlovacího stolku v Annině ložnici. Pátrej po dárcích v obývacím pokoji. Potom se sklouzni po střeše na nádvoří a užij si dort a narozeninové oslavy!

    Podrobnosti:
  • Dílů: 477
  • Věk: 6 -12
Upozornění:
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?
LEGO® Disney Princezny™ - Oslava na hradě Arendelle 41068
MOC¹ 1.637 Kč
1.530 Kč