Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® DUPLO® 10505 Domek na hraní
Momentálně vyprodáno

LEGO® DUPLO® 10505 Domek na hraní

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.697 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A067628

LEGO® DUPLO® 10505 Domek na hraní
Domek na hraní
LEGO® DUPLO®
Űíslo výrobku: 10505

Vystav třípatrový dům snů se 3 LEGO® DUPLO® figurkami a jednou kočkou! Speciálně pro dívky navržený dům m detailně propracovanou kuchyn, koupelnu a pohodlnou ložnici s vlastním balkonem. Dá se přestavovat a obsahuje realistické dopnky pro každý pokoj. Změn dekoraci pokojů díky snímatelným tapetám.

Podrobnosti:
• Obsahuje 3 LEGO® DUPLO® figurky: máma, táta a holčička.
• Věk: 2 - 5

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?