Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO Duplo Creator - Vláček plnř čÝsel 10558

LEGO Duplo Creator - Vláček plnř čÝsel 10558

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

477 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A067636

LEGO Duplo Creator - Vláček plnř čÝsel 10558
Vláček plnř čÝsel
ČÝslo vřrobku: 10558

Všichni nastupovat - Vláček plnř čÝsel právě odjÝždÝ! UčenÝ čÝsel nebylo nikdy tak zábavnÚ! S LEGO DUPLO kostkami s čÝsly a 3 vagóny se malÝ stavitelÚ naučÝ matematickřm dovednostem, zatÝmco budou sestavovat svůj vlastnÝ vláček! Lze přestavět na tunel, dům, psÝ boudu a dalšÝ modely.

• Obsahuje LEGO DUPLO figurku dÝtěte a pejska.

Od 2 let.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO Duplo Creator - Vláček plnř čÝsel 10558
477 Kč