Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
100 osob(y)
si prohlížejí tento výrobek denně.
LEGO® Friends - Dobrodružnř tábor - dům na stromě 41122

LEGO® Friends - Dobrodružnř tábor - dům na stromě 41122

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 7 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.909 Kč
1.730 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 179 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151395

LEGO® Friends - Dobrodružnř tábor - dům na stromě 41122
Na táboře v domě na stromě tě čeká velkÚ dobrodružstvÝ!

Přidej s k Emě a Stephanii při bláznivÚ vřzvě v lezenÝ na táborovř dům na stromě! Joy, vedoucÝ tábora, tě se svřm ochočenřm orlem Elvisem povede během tvÚho šplhánÝ přes vodopád na lezeckÚ stěně. Potom využij svÚ rovnováhy, zdolej otáčecÝ most a dosáhni až na vrcholky stromů. Dokázala jsi to! NynÝ sjed dolů po skluzavce a chyt rybu. Uvař ji v kuchyni k večeři se svřmi přáteli. Potom si lehni do postele, přikryj se a odpočin si na dalšÝ dobrodružstvÝ.

 • Obsahuje Figurky Stephanie, Emma a Joy ve sportovnÝm oblečenÝ, orla i lÝšku.
 • Zahrnuje třÝpodlažnÝ dobrodružnř dům na stromě, vodopád, otočnř most jako překážku, Houpaču z kola, Lianu, skluzavku a lezeckou stěnu
 • Obytnř prostor lze otevřÝt. Má vřklopná okna, kuchyn s rozkládacÝ skřÝnÝ a pohovkou. Schodiště vede do spálně. Stavebnice Lego podporuje zručnost a rozvÝjÝ tvořivost a fantazii vašeho dÝtěte. V porovnánÝ s jinřmi stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduchÚ sestavenÝ a rozebÝránÝ. Věřte, že tato hračka vydržÝ beze změny celÚ generace. Střecha lze otevřÝt.
 • Tato sada nabÝzÝ dětem od 7 do 12 let věku skvělř zážitek ze skládánÝ
 • Sada obsahuje vÝce než 700 kamenů
 • Dobrodružnř tábor - dům na stromě je 26 cm vysokř, 29 cm širokř a 12 cm hlubokř
 • KombinovatelnÚ s legem 41120 a 41121 pro většÝ zábavu!
  Podrobnosti:
 • DÝlů: 726
 • Věk: 7-12
UpozorněnÝ:
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Friends - Dobrodružnř tábor - dům na stromě 41122
MOC¹ 1.909 Kč
1.730 Kč