Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
73 osob(y)
si prohlížejí tento výrobek denně.
LEGO® Friends - Dobrodružný tábor - dům na stromě 41122

LEGO® Friends - Dobrodružný tábor - dům na stromě 41122

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 10 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.909 Kč
1.730 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 179 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151395

LEGO® Friends - Dobrodružný tábor - dům na stromě 41122
Na táboře v domě na stromě tě čeká velké dobrodružství!

Přidej s k Emě a Stephanii při bláznivé výzvě v lezení na táborový dům na stromě! Joy, vedoucí tábora, tě se svým ochočeným orlem Elvisem povede během tvého šplhání přes vodopád na lezecké stěně. Potom využij své rovnováhy, zdolej otáčecí most a dosáhni až na vrcholky stromů. Dokázala jsi to! Nyní sjed dolů po skluzavce a chyt rybu. Uvař ji v kuchyni k večeři se svými přáteli. Potom si lehni do postele, přikryj se a odpočin si na další dobrodružství.

 • Obsahuje Figurky Stephanie, Emma a Joy ve sportovním oblečení, orla i líšku.
 • Zahrnuje třípodlažní dobrodružný dům na stromě, vodopád, otočný most jako překážku, Houpaču z kola, Lianu, skluzavku a lezeckou stěnu
 • Obytný prostor lze otevřít. Má výklopná okna, kuchyn s rozkládací skříní a pohovkou. Schodiště vede do spálně. Stavebnice Lego podporuje zručnost a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace. Střecha lze otevřít.
 • Tato sada nabízí dětem od 7 do 12 let věku skvělý zážitek ze skládání
 • Sada obsahuje více než 700 kamenů
 • Dobrodružný tábor - dům na stromě je 26 cm vysoký, 29 cm široký a 12 cm hluboký
 • Kombinovatelné s legem 41120 a 41121 pro větší zábavu!
  Podrobnosti:
 • Dílů: 726
 • Věk: 7-12
Upozornění:
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Friends - Dobrodružný tábor - dům na stromě 41122
MOC¹ 1.909 Kč
1.730 Kč