Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
LEGO® Friends - Dobrodružný tábor - lukostřelba 41120

LEGO® Friends - Dobrodružný tábor - lukostřelba 41120

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 3-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 273 Kč
235 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 38 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A151392

LEGO® Friends - Dobrodružný tábor - lukostřelba 41120
Mia by ráda získala trofej za lukostřelbu. Tak se s ní vydej k terčům a pomoz jí se v střílení z luku zdokonalit. Nepřestávej trénovat, dokud nezasáhne cíl každým svým šípem! Dej si sendvič pod přístřeškem. Pozoruj divoká zvířata - malý ježek tě přišel pozdravit! Potom znovu natáhni luk a zamiř na jablko. Jsi připravená vyhrát trofej?

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 41120
• Počet dílů: 114
• Věk: 6 - 12

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými díly.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Lego

LEGO - Dánská firma vyrábějící kostky i v ČR

Pro dítě každého věku je tu výrobek od Lego. LEGO DUPLO je vhodné a bezpečné pro děti od 18 měsíců. Veškeré kostky LEGO mohou být libovolně kombinovány v nekonečných variantách dle vlastní fantazie. Tento jedinečný systém kombinuje strukturu, logiku a kreativitu, což představuje učení hrou. Dítě přitom myslí logicky a kreativně. Lego chce inspirovat a rozvíjet stavitele zítřka. Průměrně vlastní každá osoba na světě 102 LEGO kostek. A co Vy?


LEGO® Friends - Dobrodružný tábor - lukostřelba 41120
MOC¹ 273 Kč
235 Kč